Ο Οδοντιατρικός Σύλλογος Ηλείας πραγματοποίησε ημερίδα με τίτλο κλινικό φροντιστήριο μελέτη υπολογιστικής τομογραφίας κωνικής δέσμης στις 9 Φεβρουαρίου 2019 στην Περιφερειακή ενότητα Ηλείας στο συνεδριακό κέντρο.
![hmerida-3-inner](https://osilias.gr/wp-content/uploads/2020/07/hmerida-3-inner.jpg)
Ο Οδοντιατρικός Σύλλογος Ηλείας πραγματοποίησε ημερίδα με τίτλο κλινικό φροντιστήριο μελέτη υπολογιστικής τομογραφίας κωνικής δέσμης στις 9 Φεβρουαρίου 2019 στην Περιφερειακή ενότητα Ηλείας στο συνεδριακό κέντρο.