Ο Οδοντιατρικός Σύλλογος Ηλείας πραγματοποίησε ημερίδα με τίτλο ημερίδα παιδοδοντικής στις 26 Ιανουαρίου 2019 στον πολυχώρο πολιτιστικών δραστηριοτήτων Ήλιδας στην Αμαλιάδα Ηλείας. Δείτε το πρόγραμμα εδώ.
![paidodontia](https://osilias.gr/wp-content/uploads/2020/07/paidodontia-540x270.jpg)
Ο Οδοντιατρικός Σύλλογος Ηλείας πραγματοποίησε ημερίδα με τίτλο ημερίδα παιδοδοντικής στις 26 Ιανουαρίου 2019 στον πολυχώρο πολιτιστικών δραστηριοτήτων Ήλιδας στην Αμαλιάδα Ηλείας. Δείτε το πρόγραμμα εδώ.